Zerrin Özer yine hastanelik oldu!

0

BENİM İÇİN DUA EDİN ..

36 saat süren evliliği nedeniyle zor bir dönemden geçen ünlü şarkıcı Zerrin Özer hastaneye kaldırıldı. Sağlık durumuyla ilgili bilgiyi sosyal medya hesabından paylaşan Özer, “Çok acım var” dedi.

Zerrin Özer, üç yıldır aşk yaşadığı Murat Akıncı ile haziran ayında dünyaevine girmişti. Daha önce magazinde görüntülenmeyen Akıncı, düğün fotoğraflarıyla birlikte ortaya çıkınca birçok kadın ayaklanmıştı. Magazin programlarına telefonla bağlanan kadınlar, Akıncı’nın dolandırıcı olduğunu iddia etmişti.

Eşinin kendisine birçok konuda yalan söylediğini öğrenen Özer ise boşanma kararı almıştı.Yaşadığı olaylar yüzünden o dönem hastanelik olan Zerrin Özer’den yine kötü haber geldi. Yeniden hastaneye kaldırılan Özer, Instagram hesabından hastane odasından bir fotoğraf paylaşarak “Canım, canım dostlarım benim! Bu asla duygu sömürüsü değil.1 haftadır yaşadığım çok hem de çok acılarım, ağrılarım mide pankreas bir birine girdi. Bu ağrılara dayanmak çok zor. Pazartesi devam edeceğiz inşallah, bir şey çıkmayacak. Acıma dua ederseniz sevinirim geçsin diye canım dostlarım. Sizler benim her şeyimsiniz. Var olun daima…” dedi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin
Lütfen isminizi girn