Yusuf Güney’den Kahraman Askerlerimize Moral

0

Yusuf Güney’den Kahraman Askerlerimize Moral

Ünlü şarkıcı Yusuf Güney, Suriye’nin kuzeyindeki PKK/YPG/DEAŞ terör örgütlerine yönelik başlatılan Barış Pınarı Harekâtı’na destek vermek için Akçakale’ye geldi.Yusuf Güney Barış Pınarı Harekatı’na destek vermek için Şırnak Uludere’ye gitti.


Fırat’ın doğusuna yönelik başlatılan ‘Barış Pınarı Harekatı’nda çok sayıda köy teröristlerden temizlendi. 9 Ekim’de Başkan Recep Tayyip Erdoğan’ın verdiği talimat sonrasında başlayan Barış Pınarı Harekatı’na kararlı bir şekilde devam ediliyor.

Suriye’nin kuzeyindeki terör hedeflerine yönelik başlatılan büyük operasyonla güvenli bölge sağlanması ve buranın terörist unsurlardan temizlenmesi hedefleniyor. Yüzlerce teröristin etkisiz hale getirildiği Barış Pınarı Harekâtı’na ünlü isimlerden destek mesajları yağıyor.

Yusuf Güney’in sosyal medyadan paylaştığı Komando Marşı paylaşımına rekor beğeni geldi. Şarkıcı Yusuf Güney, sınırda devam eden Barış Pınarı Harekatı’na destek vermek için Şırnak Uludere’ye gitti. Kuzey Irak sınırındaki Sinat Vadisi’nde kahraman askerlerimizle bir araya gelen Güney, marşlar söyleyip onlara moral verdi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin
Lütfen isminizi girn