Ünlü Oyuncu Fulya Zenginer Evlendi!

0

2008 yılında yayınlanan “Küçük Kadınlar” dizinde canlandırdığı Yeliz karakteriyle yıldızı parlayan daha sonra ise “Benim için Üzülme “ dizisi ile kariyerini zirveleyen oyuncu Fulya Zenginer, 1,5 yıldır aşk yaşadığı grafik sanatçısı Kuntay Tarık Evren ile beraber çıktıkları Milano gezisinde evlilik teklifi almıştı. Fulya Zenginer, 1.5 yıldır devam eden ilişkisini bu akşam imzayla noktaladı.

Oyuncu Fulya Zenginer düğün hazırlıklarını ve düğünde yaşadığı keyifli anları Instagram hesabından takipçileriyle paylaştı.


Zenginer geçen Şubat ayında aldığı evlilik teklifini yayınladığı fotoğrafla çok konuşulmuştu. Güzel oyuncu yüzüğünü gösterdiği fotoğrafa şu notu düştü: “Tamam bu sefer gerçek. 2017 yılında yani 27 yaşındayken asla ciddi duramayan tam bir kötü şaka kraliçesiydim, ikinci fotoğraftaki trollemeyi de o zaman yapmıştım eski takipçilerim bilir. Ve şimdiye gelecek olursam; aslında çok önce evlilik kararı almıştık ve ben onu teklif sanıyordum. Ama hayatımın aşkı bey ben hariç herkesin bildiği bir sürpriz hazırlamış ve sonunda ‘evet’ dedim, ortaya çıktı. Darısı başınıza, daha güzelleri sizin olsun sevenler sevdiklerine kavuşsun.”

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin
Lütfen isminizi girn