Ünlü İkiliye Tepkiler Büyüyor 

0

Ünlü İkiliye Tepkiler Büyüyor

Oynadıkları dizi başladığından beri aralarında ilişki olduğu düşünülen ünlü çifte takipçileri artık tepki göstermeye başladı.

Aşk yaşadıklarını itiraf etmeyen Can Yaman’la Demet Özdemir, geçen haftalarda yine ayrılmıştı.

Bir kez daha barışan çift Marmaris’e birlikte gittiler. Takipçileri, ‘ilişkinizi gizleyecekseniz neden aynı yerden paylaşım yapıyorsunuz’ diye ünlü çifti eleştirdi.

Dizilerinin final yapmasının ardından tatile çıkan Demet Özdemir ve Can Yaman sosyal medya hesapları Instagram’dan tatil karelerini ayrı ayrı paylaştılar. Yaman, köpeğiyle beraber yüzdüğü videoyu kendi hesabında paylaştı. Demet Özdemir de Yaman’ın ardından Instagram hesabına kendi fotoğrafını yükledi. Bu iki paylaşımdaki ayrıntı ise takipçilerin gözünden tabiki kaçmadı. İkilinin paylaşımlarında en dikkat çeken ise manzarası oldu.

Sosyal medya hesaplarından ayrı ayrı yaptıkları paylaşımlarda manzaranın aynı olması ikilinin Marmaris’te beraber tatil yaptıklarını ele verdi.

Bunu bilinçli olarak yaptıklarını düşünen takipçileri ‘Yeter artık kabak tadı verdiniz. Birlikte olduğunuzu söyleyin, birlikte paylaşım yapın’ diye tepki gösterdi. Ünlü çiftin dikkat çekmek için böyle bir yol izlediği iddia edildi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin
Lütfen isminizi girn