Tuğçe Kazaz’dan Gündem Olan Siyasi Paylaşım !

0

Eski manken Tuğçe Kazaz’dan dikkat çeken paylaşım !

Bir döneme aşklarıyla ve din değiştime konularıyla damga vuran eski manken Tuğce Kazaz şu sıralarda siyasi çıkışlarıyla gündemden düşmüyor..
İstanbul’da Perşembe günü saat 14:00’te şiddetli bir deprem oldu. Merkez üssü Silivri açıkları olan 5,8’lik deprem sonrası ünlü isimler yaşadıkları endişeyi sosyal medyada paylaşmıştı.. Deprem sonrası bir paylaşımda 37 yaşındaki eski manken Tuğçe Kazaz’dan geldi.

Kazaz ,“ Bizansı içinden temizlemiş, İngilizi atmış, Peygamberimizin (S.A.V) müjdeli hadisine nail olmuş, Fatih’in mirası, halifelik makamının eski ve gelecekteki ev sahibi İstanbul, İslam’dan kendini uzaklaştıran insanlara deprem yoluyla bir mesaj veriyor olabilir mi? İki Minare Yıkıldı!” paylaşımda bulundu. Kazaz daha sonra ise İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu ilgili dikkat çekici bir paylaşımda bulundu.
Kazaz,

“1999 depreminden sonraki fırsatçılar ile İmamoğlu arasında fark görmedim ya siz? Hem davet edileceksin hem gitmeyeceksin hem de davet edilmedim algısı yaratarak insan hayatı üzerinden prim yapacaksın. Nasıl bir türsün sen İmamoğlu? Ayıp diyeceğim ama zaten ayıptan besleniyorsun” paylaşımında bulundu.
Kazaz’ın bu paylaşımına katılmayan be tepkili yorumlar gelirken tam aksine eski mankenin tweetlerine katılan takipçileri de oldu.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin
Lütfen isminizi girn