Sinan Akçıl ve Burcu Kıratlı Çifti Boşandı

0

Sinan Akçıl ve Burcu Kıratlı Çifti Boşandı

Sinan Akçıl ile Burcu Kıratlı çifti geçen Aralık ayında dünya evine girmişlerdi. Burcu Kıratlı ve Sinan Akçıl dün Beykoz Adliyesi’nde boşandılar.

Dava seyri yaklaşık 10 dakika sürdü. Oyuncu Burcu Kıratlı ve şarkıcı Sinan Akçıl, 1 Ocak 2019’da yakın dostlarıyla Hollanda’ya giderek dünya evine orada girmişlerdi. Evliliklerinde sürekli problem yaşadıkları iddia edilen ikili geçtiğimiz günlerde de sosyal medya hesaplarından birbirini takipten çıkartarak ilk adımı atmışlardı.

Boşanma sebebi ise kıskançlık olduğu bilinmekte. Daha önce de ayrılık kararı alan çifti aileleri barıştırmıştı.

Ancak geçtiğimiz günlerde bir düğünde sahne alan şarkıcı Ferhat Göçer, Sinan Akçıl’ın eski sevgililerinden bahsedince Burcu Kıratlı düğünü terk etmişti.

İkilinin aralarındaki gerginliği daha da tırmandıran bu olayın ardından boşanma kararı aldılar. Beykoz Adliyesi Aile Mahkemesi’ne anlaşmalı olarak boşanmak için dilekçe veren çiftin davası dün görüldü.

Hürriyet’ten Damla Güler’in haberine göre adliyeye ayrı araçlarla gelen Sinan Akçıl ve Burcu Kıratlı basının sorularını yanıtsız bırakarak içeri girdiler. Yaklaşık 10 dakika süren boşanma davası sonrası yine ayrı ayrı adliyeden çıkan ikiliden Sinan Akçıl, “Büyük aşk bitti mi?” Sorusu üzerine, “Bu sevgililik gibi değil. Bir evlilik bitiyor.

Çok üzgünüz. Hayırlısı olsun, yürütemedik” açıklamasında bulundu. Akçıl’ın ardından avukatıyla birlikte adliyeden çıkan Burcu Kıratlı ise kendisine yöneltilen soruları yanıtsız bıraktı. Kıratlı’nın gergin olduğu ise gözlerden kaçmadı.


(Posta)

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin
Lütfen isminizi girn