Parlayan Yıldız Esra Demiral

0

Bazı insanların şansları ilahi bir gücün verdiği emirler doğrultusunda kendilerini bulabilirken şimdi başarı hikayesini okuyacağınız kadın da tam da o insanlardan bir tanesi. Her zaman kendi rıskının peşinden koşan başarılı isim Esra Demiral’ın bu azmi sayesinde şans da her zaman kendisini buluyor…

Esra Demiral Kimdir?

Başarılı isim Esra Demiral 1995 yılının Haziran ayında İzmir’de Fas’lı bir anne ve İzmir’li bir babanın çocuğu olarak dünyaya geldi. Celal Bayar Üniversitesi Tarih bölümünde eğitimini tamamlayan Demiral aynı anda da açık öğretimde Sosyoloji bölümünden eğitimini tamamlamıştır. Gezmeyi ve yeni yerler keşfetmeyi oldukça seven Esra Demiral aynı zamanda da spor ile yakından ilgilenmektedir.

Baba mesleği olan işletmeciliği de küçük yaşlardan itibaren babasından öğrenip kavrayan Esra Demiral, hem eğitimini devam ettirip hem de işletmecilik yaparak geçimini sağlamıştır. İzmir, Antalya ve İstanbul gibi önemli şehirlerde kısa sürede adından söz ettirip önemli işletmelerde görev yapan başarılı isim halen İzmir’de adından oldukça sık söz ettiren bir kafenin işletilmesinde görev almaktadır. Başarılı ismi görenler enerjisine ve güler yüzüne hayran kalırken insanlar bu dönemde bu kadar pozitif bir insana denk gelmenin oldukça güç olduğunu ifade etmeden duramıyorlar.

Geçmişinde yaptığı başarılı işler sayesinde geleceği de oldukça parlak olan Esra Demiral’ın network açısından da oldukça başarılı çalışmalar yaptığını görmekteyiz. Instagram hesabı (@esraademirall) üzerinden çeşitli firmaların reklam çalışmalarını da yapan Esra Demiral bu alanda da oldukça başarılı olduğunu herkese ispatlamaktadır.

Kendisine olan yüksek güveni sayesinde de fotomodellik yapmayı hobileri arasına ekleyen Esra Demiral bu alanda profesyonel olmak en büyük hayallerim arasında demektedir. Geçmişinde yaptığı başarılı çalışmalar sayesinde parlayan yıldız Esra Demiral’ın bu hayalinin de kısa süre içerisinde gerçekleşeceğinden şüphe duymuyoruz. Başarılı isme kendisinin yaptığı çalışmalardan dolayı çok daha iyi noktalarda olacağını temenni ediyor ve yeni çalışmalarında başarılar diliyoruz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin
Lütfen isminizi girn