Oyuncu olan çift ayrılık kararı aldı !

0

Oyuncu olan çift ayrılık kararı aldı !

Oyuncu Seda Türkmen, iki yıl önce evlendiği kendisi gibi oyuncu Bora Akkaş’a boşanma davası açtı.


Fatih Harbiye, Hayatımın Aşkı, Kanatsız Kuşlar ve Benim Tatlı Yalanım adlı dizilerde rol alan Seda Türkmen ile kendisi gibi oyuncu eşi Bora Akkaş, iki yıl önce Beykoz Kundura Fabrikasında gerçekleşen bir düğünle dünya evine girmişlerdi.

Magazin gündeminde çiftin evliliğinin birinci yılı dolmadan boşanmanın eşiğine geldiği yer almıştı.

Ancak daha sonra barıştıklarına dair haberler çıkmıştı. Aradan iki yıl geçtikten sonra oyuncu çiftten Seda Türkmen avukatı Burcu Ergin aracılığıyla İstanbul Aile Mahkemesi’ne başvurarak iki yıllık eşi Bora Akkaş’a boşanma davası açtı.

Türkmen’in mahkemeye sunduğu dilekçede, eşiyle fikren ve ruhen anlaşamadığı ve bu nedenle evlilik birliğinin temelinden sarsıldığı belirtildi.(Hürriyet)

Seda Türkmen Kimdir?

İzmir doğumlu olan Seda Türkmen 14 kasım 1986 yılında dünyaya gelmiştir. Dokuz Eylül Üniversitesi Tiyatro Bölümü mezunudur. İlk dizi deneyimi 2009 yılında yayınlanan ”Papatyam” dizisi olmuştur. Bir çok dizi ve film de rol almıştır. Şuan ise Star TV de yayınlanan ”Benim Tatlı Yalanım” da rol almaktadır.

Bora Akkaş Kimdir?

İstanbul doğumlu olan Akkaş 12 ekim 1990 doğumludur. Eğitimi ise, Özel Kadıköy Güzel Sanatlar Lisesinde okudu. İstanbul şehir tiyatrolarında eğitim gördü. Müzik dünyasına girişi ise“Hakunamatatdlı grubun 6 sene gitaristliğini yapmak oldu. 2007 yılında “DogaBora” adıyla rap dünyasına ismini duyurdu. Rap şarkılar söyleyen Bora Akkaş, müzik dünyasında Doga Bora adı ile bilinmektedir. Bora Akkaş dizi ve filmlerde de yer almıştır.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin
Lütfen isminizi girn