Oyuncu Billur Kalkavan’dan Yine Gündem Olacak Açıklamalar!

0

Son zamanlarda söyledikleriyle adından sıkça söz ettiren Kalkavan yine çok konuşulacak açıklamalara imza attı. İşte Billur Kalkavan’ın açıklamalarından satır başları…

Anne olmak matah bir şey değil’ sözlerimden sonra bana dadılardan çok mesaj geldi. ‘Çocuğunun sesini duymamak için kulaklık takan anneler, gece odasını kilitleyen anne gördüm’ mesajları atıldı bana. Bu annelik mi? Sonra biri çıkıp diyor ‘doğudaki anneler ne olacak’ ben doğudaki annelere laf etmedim ki doğudaki annelerin Filipinli dadıları yok zaten.Son zamanlarda kadınlar kadınlıktan çıktı.

Kadınların şu söylemleri var ‘biz yemek yapmak için mi doğduk?’ bir iş bölümü yapılmış yüz bin yıldır bu böyle! Erkek gitmiş avlanmış yemek getirmiş, kadın da toplamış evde ailesine yemek yapmış.Tamam. Bunlar değişti hepimiz çalışıyoruz, ama bazı sorumluluklarımız var. Benim bir arkadaşım var adam kravat ceket işe gidiyor akşam eve geliyor. Eşi ‘ortak hayat, çocuğu yıka’ falan diyor. Ya kardeşim bütün gün boş oturuyorsun yıka çocuğunu…Bu babaya çocuğu baktırmak da moda oldu son zamanlarda. Çocuğa anne bakar, baba bakmaz. Babanım başka görevleri var, baba çocuk altı temizlemez.Çalışmayan erkek mi var şu hayatta. Çocuklar belli bir yaşa kadar babalarını tanımıyor, kokusunu bilmiyor. Varsa yoksa annesidir çocuğun, annesinin kokusu teni biliyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin
Lütfen isminizi girn