Ortaç Çiftinin Dava dilekçeleri ortaya çıktı!

0

Ortaç Çiftinin Dava dilekçeleri ortaya çıktı!

Serdar Ortaç, 5 yıl önce evlendiği İrlandalı model Chloe Lounghnan’dan boşanıyor. İkilinin dava dilekçesi ie ortaya çıktı.


Serdar Ortaç’ın bugün boşanmak için bugün mahkemeye başvurduğu iddia edilmişti. İddialar ise doğru çıktı.

“Evlilik birliğinin temelinden sarsıldığı” gerekçesiyle açılan davanın ilk duruşması 27 Eylül’de görülecek. Taraflar anlaşmalı olarak boşanacaklar.

Davanın içeriğiyle ilgili de mahkemeden yayın yasağı kararı çıkarttılar.
Çift 2014 yılında evlenmişlerdi.

Serdar Ortaç Kimdir?

İstanbul doğumlu olan Ortaç 16.02.1970 doğumludur. Serdar Ortaç ilk öğretim hayatını Kocamustafapasa’da ve ortaokul öğretimini ise Suadiye Lisesi’nde tamamlamıştır.

Lise hayatını ise şuan ki mesleği ile hiç ilgisi olmayan Haydarpaşa Meslek Lisesinde torna-tesviye bölümünde  okumuş ve liseyi bitirmiştir. Daha sonrasında Bilkent Üniversitesi Amerikan Dili ve Edebiyatı Bölümünde başladı. Fakat tahsilini tamamlamadan üniversiteden ayrıldı.

İş hayatına ise 1993 yılında özel bir radyo kanalında yapımcı ve sunucu olarak çalıştı. Ortaç’ın programlarını dinleye bir bir plak yapımcısı tarafında bir müzik şirketi ile anlaşma yapıldı. Bu anlaşma sayesinde kendi şarkılarını seslendirme fırsatı bularak 1994 yılında ilk albümünü yaptı. 1996 yılında ise ikinci albümünü, 1998 yılında üçüncü, 2000 senesinde dördüncü, 2002 senesinde beşinci, 2004 senesinde ise altıncı albümünü çıkardı. Çok iyi şarkı besteleri yazması ve çok iyi şarkı söylemesinden dolayı yurt içi ve yurt dışında bir çok konserler vererek sevenleriyle buluştu.Bestelediği şarkılar hala insanların dilinde. 2016 yılında ise Litvanya güzel manken Chloe Loughnan ile evlendi.

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin
Lütfen isminizi girn