Müge Boz anne oldu!

0

Caner Erdeniz ile evlenen Müge Boz, anne oldu. ‘Bebeğin cinsiyetini doğumda öğreneceğiz’ diyen oyuncu, bir kız bebek dünyaya getirdi
Müge Boz, basketbolcu Caner Erdeniz ile geçtiğimiz haziran ayında Barcelona’da nikah masasına oturmuştu.

Boz, kısa bir süre sonra da bebeklerinin olacağını duyurmuştu.Bebeğinin cinsiyetini ‘doğumda öğreneceğiz’ diyen Müge Boz, bir kız bebek dünyaya getirdi. Beşiktaş’ta özel bir hastanede doğum yapan oyuncu ve kızının sağlık durumlarının iyi olduğu öğrenildi. Çift, 53 cm. ve 3 kilo 500 gr. dünyaya gelen kızlarına Vina adını verdi.

Müge Boz, daha önce yaptığı açıklamada bebeğinin cinsiyetini öğrenmediklerini ve doğumda öğreneceklerini açıklamıştı. İşte Müge Boz’un daha önce Kanal D ekranlarında yayınlanan 2.Sayfa programına konuk olduğunda bebeğinin cinsiyetiyle ilgili yaptığı açıklamada, “Bebeğin cinsiyetini öğrenme süreci benim çok hoşuma gitti. Çünkü artık bir şeyi bekleme heyecanını yaşayamaz olduk. Her şeye kolay erişiyoruz ben de bu yüzden bebeğin cinsiyetini öğrenmedim. Beklemek daha güzel heyecan verici, doktorumuz bebeğin cinsiyetini yazdı ve bir zarfa koydu. Biz o zarfı hep yanımızda taşıyoruz ama açmıyoruz. Öğrenmek istemedik ikimiz de bu durum hoşumuza gidiyor.” demişti.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin
Lütfen isminizi girn