Merve Boluğur Tüm Dostlarını Sildi!

0

Şu sıralar ekrandan uzak kalan Merve Boluğur, çevresindeki yakın dostlarına mesafe koydu. Boluğur, tüm yakın dostlarını instagram hesabından sildi , hepsi ile görüşmeme kararı aldı.Güzel oyuncunun neden böyle bir şey yaptığı merak konusu oldu..
Ünlü oyuncu Merve Boluğur, popçu Murat Dalkılıç ile 2 yıl süren evliliğini 2017 yılında sonlandırmıştı.Cesur pozlarıyla takipçilerinin dikkatini çeken ve 16 Eylül’de 32. yaşına giren Boluğur , sosyeteden ve moda camiasından olan bir çok arkaşının katılımıyla bir doğum günü partisi yapmıştı. Boluğur , partiden dostlarıyla olan fotoğraflarını sosyal medya hesabından paylaşmıştı. Doğum günü sonrasında derin bir sessizliği gömülen Boluğur, sosyal medya hesabından yıllardır görüştüğü dostlarıyla olan fotoğraflarını sildi, ve hepsini takipten çıktı.

Güzel oyuncu bu hareketi sosyal medya takipçilerinden“ bunalımdan halen çıkamadı” “Artık bir sevgili yapsın” gibi benzer yorumlar geldi.Yaz sonu görüntülenen Boluğur ekranlara dönüp dönmemek konusunda ise şu yorumu yapmıştı “Güzel oyuncu gelen teklifler olduğunu fakat şu anda netleşen bir proje olmadığını söyledi. Farklı sürprizleri olabileceğinin de müjdesini veren Boluğur, bu sürprizler hakkında ise ser verip sır vermedi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin
Lütfen isminizi girn