Kerimcan Durmaz Aylık Geliri

0

Kerimcan Durmaz Aylık Geliri

Kerimcan hakim karşısında !
Geçtiğimiz nisan ayında uçakda paylaştığı skanda fotoğraflarla çok konuşulan Kerimcan Durmaz bugün hakim karşısına çıktı. Durmaz aylık gelirini de açıkladı.
İstanbul Cumhuriyet Savcılığı tarafından hazırlanan iddianamede, Kerimcan Durmaz’ın sosyal medya paylaşımları ile tanındığı, kamuoyunda ‘Arto’ ismi ile bilinen mağdur Harutyun Dalga’nın bir kısım sosyal medya araçlarından yaptığı kendisi ile ilgili paylaşımlardan rahatsızlık duyduğu bu nedenle örgütten kendisi hakkında paylaşımlar yapmasının engellenmesini istediği belirtildi.

İddianamede, şüpheli Kerimcan Durmaz’ın azmettirmesi ile harekete geçen örgüt lideri Savaş Sarmusak ve örgüt yöneticisi Serdar Sarmusak’ın talimatı ile mağdur Arto’yu tehdit edildiği ifade edildi.

Arto’nun aralarında bulunduğu 3 şüpheli mağdur sıfatıyla, Sarallar Grubu lideri Savaş Sarmusak ve Kerimcan Durmaz’ın aralarında bulunduğu 14 kişi ise iddianamede şüpheli sıfatıyla yer aldı.

“AYLIK GELİRİM”

İstanbul 16. Ağır Ceza Mahkemesi’nde yargılanmasına başlanan Kerimcan Durmaz kimlik tespitinde lise mezunu olduğunu, DJ olduğunu ve aylık gelirinin 50 bin ile 80 bin TL arasında olduğunu söyledi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin
Lütfen isminizi girn