Fatih Bulut asker uğurlamasında havaya 11 el ateş etti!

0

ÖZÜR DİLEDİ..
‘Çok Sevdim Yalan Oldu’ şarkısıyla ünlü olan Fatih Bulut, Yeğeninin katıldığı asker eğlencesinde belinden silahını çıkartarak havaya 11 el ateş etti. Bulut, sosyal medyada olay yaratan görüntülerin ardından özür metni yayınladı.
çıkardı. Davul zurna eşliğinde askere gidecek olan gençle oyun oynayan şarkıcı, belindeki silahı çıkartarak havaya 11 el ateş etti. Bulut’un art arda havaya kurşun sıktığını gören bir davetli, Fatih Bulut’un kolunda tutarak engel oldu. Bulut, silahın tutukluluk yapmasıyla durdu.Sosyal medyada olay yaratan görüntülerin ardından Fatih Bulut’tan özür geldi.

Şarkıcı, şu ifadeleri kullandı:

“Rahmetli ağabeyimin emaneti öz yeğenimin askere uğurladığımız; aile bireyleri ve yakın akrabalarımızın katıldığı asker eğlencesinde kuru sıkı tabanca ile askerimi cesaretlendirme amaçlı havaya ateş açtım. Vatanını ve bayrağını seven bir birey olarak bizzat kendim de bu vatanın her zaman hazırda bekleyen bir askeriyim. Yapmış olduğum bu davranıştan dolayı hatalı olduğumu anladım. Tüm halkımızdan ve tüm sevenlerimden özür dilerim. Şehitler ölmez, vatan bölünmez.”

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin
Lütfen isminizi girn