Yeni Evli Çift Alışverişte

0

Yeni Evli Çift Alışverişte

Sabahın erken saatlerinde alışverişe gelen yeni evli çift Demet Şener ve Cenk Küpeli ikilisi, ilk olarak baş başa bir pazar kahvaltısı yaptılar.Daha sonrasında ise mağazaları dolaşan ikili, yazın son aylarına girerken sezon alışverlerini yaptılar.Pazar kahvaltı ile başlayan günü ise mekanda kahve içerek noktalayan Demet Şener ve Cenk Küpeli ikilisinin mutluluğu ise görülmeye değerdi.

Demet Şener Kimdir?

İstanbul doğumlu olan Demet Şener 11 Nisan 1977 yılında doğmuştur. 1995 yılında Türkiye güzeli seçilmiş olan güzel manken, “Vip Suare” ve “Şans Direksiyonu” adlı programların da sunuculuk yaparak ilk televizyon deneyimini yaşamıştır. Şener, “Bir Demet Tiyatro” ve “Böyle mi Olacaktı” adlı televizyon dizileriyle de oyunculuk hayatına başlamış oldu. Daha sonrasında ise önemli Türk Sinema filmlerinde olan ”Kahpe Bizans” da oynamıştır. Milli basketbolcu İbrahim Kutluay ile 2005 yılında dünya evine girmiştir.

Cenk Küpeli Kimdir?

Cenk Küpeli 1985 yılında Ankara’da doğmuştur. Başkent Üniversitesi İletişim Fakültesi’nden mezun olmuştur. Cenk Küpeli, eğitim kariyerine New York City Üniversitesi’nde İşletme yüksek lisansını tamamlamıştır. Eski milli basketbolcu olan Küpeli, Beşiktaş Kongre üyeliği ve Şişli Meslek Yüksek Okulu Mütevelli Heyeti üyesi olarak da görev yapmaktadır.

,

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin
Lütfen isminizi girn