Bonkör Ziynet Sali

0

Bonkör Ziynet Sali

Gitarist Erkan Erzurumlu ile 15 Eylül’de dünya evine girecek olan Ziynet Sali, düğün için kesenin ağzını açtı dedikoduları dönüyor.

İddiaya göre Sali, misafirleri için otel kapatacak ve düğün masrafları için cebinden 300 bin lira çıkacağı söyleniyor. Ünlü şarkıcı Ziynet Sali, kendisinden 10 yaş küçük gitaristi ile 6 aydır birlikte.

Birlikteliğini nikah masasına taşımaya hazırlanıyor. 15 Eylül’de evlenecek olan Sali, bonkör çıktı. Erzurumlu ile memleketleri Kıbrıs’ta evlenecekler.

HER DETAYA ÖZEN GÖSTEREN ZİYNET SALİ

Düğün hazırlıklarıyla ilgilenen Ziynet Sali, şu sıralar Kıbrıs’taki organizasyon şirketleriyle tek tek görüşmede. Aşkıyla bir plaj düğününde evlenmeyi hayal eden sanatçı, her şeyi en ince ayrıntısına kadar düşünüyor ve tasarlıyor.

Sali, düğününe İstanbul’dan katılacak dostlarının rahatı için hiçbir detayı atlamadı. Popçu, iddiaya göre misafirlerinin konaklama masraflarını kendi üstlendi.

300 LİRAYI GÖZDEN ÇIKARDI

Kıbrıs’taki birkaç otelle görüşen Sali, iddiaya göre 150 odalı bir oteli iki günlüğüne kapatmayı planlıyor.

Erzurumlu’nun elini cebine attırmayan Sali’nin organizasyon ve otel için 300 bin lirayı gözden çıkardığı da konuşulan dedikodular arasında. (Takvim)

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin
Lütfen isminizi girn