Alp Navruz’un partneri belli oldu !

0

‘Zümrüdü Anka’ dizisinin baş rolünde TRT 1’de final yapmaya hazırlanan ve çekimleri tamamlanan ‘Elimi Bırakma’ dizisinin yakışıklı oyuncusu Alp Navruz yer alacak. Alp Navruz’a ise Ceren Yılmaz eşlik edecek. Çekimleri önümüzdeki hafta Ürgüp’te başlayacak olan ‘Zümrüdü Anka’ yeni yılda ekranda yerini alacak.

ALP NAVRUZ KİMDİR KAÇ YAŞINDA VE NERELİ?

2 Şubat 1992 tarihinde İstanbul’da hayata gözlerini açtı. Alp Navruz, oyunculuğa ilkokul sıralarında kendi yazdığı bir tiyatro oyununda oynayarak başladı. Altan Erkekli, Cihan Ünal gibi usta isimlerden dersler aldı. Yıldız Teknik Üniversitesi Türk Dili ve Edebiyatı Bölümünden mezun oldu. Kariyerine modellik ile başlayan Alp Navruz, yüzme ve okçuluk sporu ile ilgileniyor. Yazı yazmayı çok seven Alp Navruz, şiir ve öyküler yazmaktadır.

Alp Navruz, modellik yapmasının yanı sıra oyunculuk eğitimi de aldı. Kariyerine Ceberrut sinema filmiyle adım atan Navruz, ilk dizisi Arkadaşlar İyidir’de Berke rolünü canlandırdı.

2017 yılında Star Tv ekranlarında yayınlanan, baş rolü Nazan Kesal, Afra Saraçoğlu, Deniz Baysal, Mahir Günşiray, Çağlar Ertuğrul, Tolga Güleç, Alp Navruz ile paylaştığı Fazilet Hanım ve Kızları dizisinde Sinan Egemen karakterini hayat verdi.

Şu sıralara ise TRT 1 ekranlarında yayınlanan ‘Elimi Bırakma’ dizisinde oyunculuk kariyerine devam ediyor. Yakışıklı isim bu dizi de zengin bir iş kadınının torunu olan ‘Cenk’ karakterini canlandırıyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin
Lütfen isminizi girn